Zaproszenie na Nabożeństwa Różańcowe

NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE:

SIEDLISKA – BOGUSZ – godzina 17.00

GŁOBIKÓWKA – godzina 15.30

Z ogłoszeń parafialnych: Na nabożeństwa różańcowe  zapraszam wszystkich parafian: starszych, dorosłych, młodzież, zwłaszcza kandydatów do sakramentu bierzmowania) i dzieci szkolne (zwłaszcza dzieci przygotowujące się do I Komunii). Dla dzieci jak co roku zakupiłem edukacyjne składanki różańcowe. Naklejki będą po każdym nabożeństwie rozdawać dziewczynki z DSM – u. W sposób szczególny do udziału w tym nabożeństwie zapraszam Róże Różańcowe i grupy modlitewne. Niech zachętą dla nas będzie prośba Pani Fatimskiej o codzienny różaniec oraz słowa Św. Siostry Łucji z Fatimy: „że nie ma problemu w życiu, którego by nie można rozwiązać przy pomocy tej prostej modlitwy jaką jest różaniec”. Gdyby jakaś grupa modlitewna, czy Róża Różańcowa chciała poprowadzić modlitwę różańcową, wystarczy zgłosić w zakrystii.

Sprawdziany różańcowe 2022. Maryjny szlak różańcowy – Zestaw sprawdzianów na nabożeństwa różańcowe dla grupy 60 dzieci. Zestaw zawiera 30 ilustracji, które przedstawiają najpopularniejsze sanktuaria maryjne w Polsce, a także kartkę z informacjami o każdym z nich.

Planszę z mapą Polski rozdajemy dzieciom na początku spotkań różańcowych w naszej parafii, czyli od 1 października. Obrazki rozdają dzieciom dziewczynki z DSM zgodnie z numeracją.

Październik to miesiąc szczególnie poświęcony Matce Bożej Różańcowej i modlitwą ku jej czci. To wyjątkowa modlitwa, którą warto odmawiać we wszystkich momentach naszego życia już od najmłodszych lat. Sprawdziany różańcowe są niezwykle przydatnymi materiałami, które można rozdawać najmłodszym biorącym udział w nabożeństwach różańcowych. To wspaniała okazja, aby dzieci poznały piękne modlitwy wznoszone ku Maryi i uczyły się ich oraz praktykowały je już od wczesnych lat dzieciństwa.