Pogrzeb Śp. Marii JAROSZ

Pogrzeb Śp. + Marii Jarosz ze Smarżowej odbędzie się w 23 października 2024 roku tj. w środę . O godz. 13.30 Różaniec za zmarłą, a o godz. 14.00 Msza Pogrzebowa.

WIECZNY ODPOCZYNEK

Polecajmy zmarłą Śp. + Marię miłosierdziu Bożemu w naszych codziennych modlitwach.

Pogrzeb Śp. Juliana Kurcz

Pogrzeb Śp. + Juliana Kurcz ze Smarżowej lat 94 odbędzie się w 19 października 2024 roku tj. w sobotę . O godz. 14.00 Różaniec za zmarłego, a o godz. 14.30 Msza Pogrzebowa.

WIECZNY ODPOCZYNEK

Polecajmy zmarłego Śp. + Juliana miłosierdziu Bożemu w naszych codziennych modlitwach.

Pogrzeb Śp. + Urszuli Kwiatek

Pogrzeb Śp. + Urszuli Kwiatek z Siedlisk (Kmiecie) lat 86 odbędzie się w 19 października 2024 roku tj. w sobotę . O godz. 11.00 Różaniec za zmarłą, a o godz. 11.30 Msza Pogrzebowa.

WIECZNY ODPOCZYNEK

Polecajmy zmarłą Śp. + Urszulę miłosierdziu Bożemu w naszych codziennych modlitwach.