Nabożeństwo Fatimskie – 13 sierpnia 2022 – sobota

Nie bójcie się! Przyszłam was prosić, abyście przychodzili tu przez sześć kolejnych miesięcy, trzynastego dnia, o tej samej godzinie. Potem powiem wam, kim jestem i czego chcę. 

Czy chcecie ofiarować się Bogu, aby znosić wszystkie cierpienia, które On zechce na was zesłać, jako zadośćuczynienie za grzechy, którymi jest obrażany, oraz jako wyproszenie nawrócenia grzeszników? Łaska Boża będzie waszą siłą i zaprowadzi was do nieba. Ale trzeba się modlić, aby ja otrzymać. Odmawiajcie różaniec codziennie! (Objawienia fatimskie – 13 maj 1917 r.)

W sobotę 13 sierpnia o godz. 18.00, odbędzie się czwarte w tym roku nabożeństwo fatimskie połączone z kazaniem fatimskim i procesją Różańcową wokół Kościoła. Zapraszam wszystkich Parafian, Gości, dzieci i młodzież szkolną. Figurę Pani fatimskiej niosą Zelatorki i Członkinie Żywego Różańca .

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie MARYJA-2.jpg