
Z okazji Nowego Roku 2026 wszystkim parafianom, przybyłym gościom składam najserdeczniejsze życzenia.
Niech Święta Boża Rodzicielka, Patronka naszej Parafii, wyprasza Wam u swego Syna dar żywej wiary, nadziei i miłości, a także łaskę dobrego zdrowia i błogosławieństwa na cały Nowy Rok.
Oby był on czasem łaski i zbawienia, doświadczania Bożej miłości oraz ludzkiej dobroci i życzliwości.


Niech was Pan błogosławi i strzeże w Nowym Roku 2026!

Ks. Antoni – proboszcz

