Św. Jan Paweł II Wielki – Mali Boguszanie – 27 września 2020

Galeria zdjęć z wydarzenia

W przyszłą niedzielę Zespół Folklorystyczny ”Mali Boguszanie” serdecznie zaprasza na program artystyczny „Święty Jan Paweł II Wielki”, który odbędzie się 27 września tj. w najbliższą niedzielę po Mszy o godzinie 11.00. Z okazji 100 Rocznicy Urodzin oraz trwającego Roku Świętego Jana Pawła II dzieci przypomną Jego postać, życie, służbę Bogu i ludziom. Akademia jest częścią Projektu „Razem do Celu”, który opracowała Anna Zdziarska, przedstawicielka firmy HOWDEN DONORIA, organizatora konkursu. Działalność Zespołu została dostrzeżona i wyróżniona według zasady 1:1 Oznacza to, że na rzecz bieżącej działalności „Małych Boguszan” zostanie w przyszłym tygodniu  oraz podczas występu w najbliższą niedzielę przeprowadzona zbiórka pieniężna. Firma HOWDEN DONORIA dołoży taką samą kwotę, którą uda się zebrać, jednak nie więcej niż 4000 zł. Można również bezpośrednio przekazać środki na https://zrzuta.pl/7a2nmz Organizatorzy i „Mali Boguszanie” z góry Dziękują za wsparcie ich działalności i zapraszają  na występ.