Uroczystość Niepokalanego Poczęcia – 8 grudnia

Msze Święte według porządku świątecznego czyli o godz. 7.00,9.30 suma o godz. 11.00, tak by od godz. 12.00 do 13.00 rozpocząć tzw. GODZINĘ ŁASKI i po południu RORATY jak zawsze o godz. 17.00. Na roratach UROCZYSTE PRZYJĘCIE NOWYCH DZIEWCZYNEK DO DSM.

GODZINA ŁASKI

Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., włoskiej pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała: „Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe poruszone łaską Bożą znów staną się wierne i miłujące Boga. Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich”. Maryja obiecała, że modlącym się w tym czasie ześle “wiele łask dla duszy i ciała”.